SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Fiat Fiorino 1.7
Çmimi :
€1,500.00
Kategoria :
Postuar :
9 Dhjetor '13
Lloji :
Fiat Fiorino
Ngjyra :
Bardhë
Nr. i dyerve :
3
Kategoria :
Pick-Up
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Viti :
2000
Ekstra :
Alarm, Mbyllje Qendrore, Xhama Elektrikë, Hidraulik
ID e produktit :
19909
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Fiat Fiorino 1.7td viti 2000 ngjyre e bardh i regjistruar Rks edhe 8muj
Pikap pick-up pickup pickap

Posedon extra:
timon hidraulik
xhamat me rrym
mbullje qendrore
guma M+S te reja


Per me shume info kontakti 044119880
Informata rreth publikuesit
ardian
Prishtinë
044268656
Prishtine [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »