SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
golf
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
2 Dhjetor '13
Lloji :
Volkswagen Golf
Ngjyra :
Zezë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
115,500
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2002
Ekstra :
ABS, Mbyllje Qendrore, Radio, Airbags, Rregullues Klime, DVD Player, Spoiler
ID e produktit :
19914
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
shes golf 4 1.9 tdi pa te kuqe viti prodhimit 2002 nxhyr e zez esht teper i rujtum para 1 jave ja kom ba servisimin komplet esht i pregaditun per stinen e dimrit
Informata rreth publikuesit
Valon
prishtin [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »