SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Opel Vectra B
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
15 Korrik '14
ID e produktit :
19922
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes Opel Vectra B 1.8 Benzin/Plin eshte e ruajtme shum ne gjendje te rregullt punon shum mir ka te gjitha paisjet ne funksion KLIM,AIR BAG,ABS,Muzik te Mir Nr Kontaktues 044/165-360
Informata rreth publikuesit
Dardan
Gjilan
Gjilan [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »