SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Mercedes Benz--C250--1999--Automatik
Çmimi :
€3,100.00
Kategoria :
Postuar :
16 Gusht '18
Lloji :
Mercedes-Benz C-220CDI
Ngjyra :
Kaltër
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Karavan
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
330,000
Motori (kubik) :
2.50
Viti :
1999
Ekstra :
ABS, CD Player, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Hidraulik, Radio, Xham Dielli, Airbags, Shufra Kulmi, Sensor Parkingu
ID e produktit :
199301
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet vetura Mercedes Benz C250
Karakteristikat e Vetures:
Prodhim i 1999
Diesel
Automatik
ABS
Klime
Xhama elektronik
Ulese te lekures dhe me nxemje
Vetura eshte nga zvicra dhe me librez te servisit
Nuk ka regjistrim
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »