SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Skuter Yamaha
Çmimi :
€600.00
Kategoria :
Postuar :
27 Tetor '18
Lloji :
Yamaha Tricity
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
12,000
Motori (kubik) :
50.00
Viti :
1996
ID e produktit :
199387
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Skuteri:

Yamaha Zest 50 cc /
E kuqe/
Viti prodhimit: 1996/
Km Kaluara: 12.000/
Me Doganë/
Importuar nga Zvicra/
Servisin e kryer/
Ulen ndaras dy Taksh/
Dy Goma te reja M+S/
Timonin me bllokazh/
2 Çelsa Skuterit/
2 Çelsa Koferit/
Helmeta/

Skuteri eshte ne gjendje perfekte,
Ndrohet me Vespa Gts dhe Yamaha Xmax,
Tel: 049320451
Postuar nëpërmjet celularit.
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »