SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Opel Corsa 1.3 CDTI
Çmimi :
€5,300.00
Kategoria :
Postuar :
15 Shtator '18
Lloji :
Opel Corsa
Ngjyra :
Zezë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
210
Motori (kubik) :
1.30
Viti :
2009
Ekstra :
ABS, Alarm, Immobiliser, Rrota Aliazhi, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Hidraulik, Radio, Airbags, Child Locks, Rregullues Klime, Gjurmues, Dritare Ngjyrosura
ID e produktit :
199408
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Opel Corsa 1.3 CDTI

Viti 2009
Klimatronik
Ulse dhe vollan me nxemje
Cd me komanda ne vollan
6 shpejtsi

Me Dogan te pagune
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »