SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Bmw X1 2.0 d S Drive 2013 Automatik 8 shpejci Face Lift
Çmimi :
€16,500.00
Kategoria :
Postuar :
18 Gusht '18
Lloji :
BMW
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
198
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2012
ID e produktit :
199415
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Mitrovicë
Nr Kontaktues +383 (0) 49 758 458 ☎️ Bmw X1 1.8 diesel 143 Ps Viti i Prodhimit 26.10.2012 model 2013. I ardhur nga Gjermania, i Doganuar e Regjistruar ne Tabula RKS, Regjistrimi i par ne Kosove Km te garantuara 198, i servisuar gjithmon ne Bmw me liber servisit. Dhe vetura ka 4 qelsa ** Menjaq Automatik me 8 shpejci model i ri ** Navigavjon të madh **Tempomat dhe Bordcompijuter ** Servo & Lekur ** Xenon Big Xenon me llupa **Senzor te Shiut dhe te Dritave **Klima Tronik dy Zonale funksionale **Timoni me levizje sipas deshires **Bagazhi hapet ne telekomand **AluFellge 17coll me guma te reja **Abs, Esp, Air Bag, Alarm e Centrall **Pashqyra me Rrym dhe me Nxemje dhe ju palohen me rrym **Xhama me Rrym dhe me Nxemje **EtjPostuar nëpërmjet celularit.
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »