SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Golf VII 1.6TDI AUTOMATIK
Çmimi :
€13,900.00
Kategoria :
Postuar :
15 Shtator '18
Lloji :
Volkswagen/VW Golf
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
201
Motori (kubik) :
1.60
Viti :
2015
Ekstra :
ABS, Alarm, Immobiliser, Rrota Aliazhi, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Radio, Navigacion Satelitor, Airbags, Child Locks, Rregullues Klime, Sensor Parkingu, Gjurmues
ID e produktit :
199469
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Golf VII 1.6TDI AUTOMATIK

VITI 2015
AUTOMATIK
SENZOR PARKIMI
KOMANDA NE VOLLAN
1.6TDI 110ps
Me Dogan te pagune
Informata rreth publikuesit
Auto Sallon Sara
Ferizaj
044 771 777
Magjistrale [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »