SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Passat b7
Çmimi :
€13,500.00
Kategoria :
Postuar :
25 Shtator '18
Lloji :
Volkswagen/VW Passat
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
248,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2012
ID e produktit :
199480
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Makina eshte shum ne gjendje te mir e po sa ardhur nga gjermania e doganuar dhe regjistruar Rks
Eshte klima tronik klim 2 zonale nxemje nkarrik
Karika shoferit elektronike Likur
Dsg + Shpejtsi ne vollan Komanda ne vollan
Senzor gjumi Tempomat
Senzor para senzor mbrapa
Panoram full
Navi
Start-Enigme-Stop
Liber te servisit 2 qilsa
Fellne me guma te reja
Senzor guma
Per ma shum kontakto +383-49 569-776 Viber
Qmimi 13500€Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Eron
Pejë
049319810
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »