SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
golf 4
Çmimi :
€3,500.00
Kategoria :
Postuar :
18 Gusht '18
Lloji :
GOLF VII
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
230
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2000
ID e produktit :
199484
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
per me shum na kontaktoni ne nr e telefonit per me shum informata

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Fidan
049522636
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »