SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Skoda Octavia
Çmimi :
€5,000.00
Kategoria :
Postuar :
3 Shtator '18
Lloji :
Skoda Octavia
Ngjyra :
Bardhë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Karavan
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
225,000
Motori (kubik) :
1600.00
Viti :
2011
Ekstra :
ABS, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Radio, Airbags, Rregullues Klime, Shufra Kulmi, Sensor Parkingu, Dritare Ngjyrosura
ID e produktit :
199498
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
049 942 248
Shitet Skoda Octavia 1.6TDI 105PS 2011
225.000 mije kilometra , shpenzime shume te vogla
Vetura eshte e ardhur nga Zvicra pa dogane
Veutra posedon
senzora
xhama kolor
aux
bordkompjuter
fellne alu 16" me goma tmira
vetura eshte ne gjendje te rregullte dhe e paster si brenda si jashte
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »