SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Mercedes benz
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
21 Shtator
Lloji :
Mercedes Sprinter
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
291,344
Motori (kubik) :
2.20
Viti :
2009
ID e produktit :
199509
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Mercedes benz sprinter 311 cdi me 8+1 ulse Viti 2009 km 291344 Manuel 6 shpejtsi Me klim central abs pasqyret me rrym Lift mbrapa me dogan. E tvsh export jasht kosoves Pa dogan 044272497 04929252 049727298

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Muhamet
Prishtinë
049727298 ,049292252
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »