SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Mercedes benz
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
21 Shtator
Lloji :
Mercedes Sprinter
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
211,345
Motori (kubik) :
2.20
Viti :
2001
ID e produktit :
199510
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Mercedes benz sprinter 413 viti 2001Km 211345 hebebyn Radio Manuel 5 shpejtsi Me dogan tvsh export jasht kosoves pa dogan044272497 049292252 049727298

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Muhamet
Prishtinë
049727298 ,049292252
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »