SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
BMW GT 535 D M PACKET FULL EKSTRA RKS VITI 2011
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
19 Gusht '18
Lloji :
BMW 535D
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
167,271
Motori (kubik) :
3.50
Viti :
2011
ID e produktit :
199513
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
▪BMW GT 535 D TWIN POWER TURBO
▪ MODELI M PACKET PLUS
▪ AUTOMATIK - TIPTRONIC 8 SHPEJSI
▪ REGJISTIMI I PAR NE KS
▪ 172324 KM ME GARANCION
▪ PANORAM 2X FUNKSIONALE
▪ SERVISIN KOMPLET TE KRYER
▪ TE GJITH SERVISAT ME RREGULL
▪ 6 KAMERA 360 °
▪ KLIMATRONIC 2 ZONALE
▪ KARRIKAT NXEMJE DHE FTOFJE PARA MBRAPA
▪ KARRIKAT MULTIFUNKIONALE MASAZH
▪ DISTRONIC AUTO PILOT DISTANC
▪ DYERT VAKUM NGREHJE TOUCH
▪ NAVIGACION - DVD - 6CD - SD - USB - AUX
▪ XENON - BIG XENON - LED - DINAMIC
▪ POSEDON 3 QELSA NGA FABRIKA
▪ PERDE 4X ELECTRONICE
▪ LED INTEROR ACTIVE
▪ AUTO PILOT GLAS KM
▪ SYSTEM DINAMIC - SPORT - SPORT +
▪ VETURA ESHT E POROSITUR EKSTRA
▪ VETURA ESHTË E VOZITUR NJE DORE
▪ MUND TA KONTROLLONI NE PERFAQESI TE BMW
▪ ☎️ 044-360-932 ☎️ 049-797-767 📞 +38649797767
▪ QMIMI SIPAS MARVESHJESPostuar nëpërmjet celularit.
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »