SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Alfa Romeo 147, 1.9 JTD 16v, 2004
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
3 Dhjetor '13
Lloji :
Alfa Romeo 147
Ngjyra :
Zezë
Nr. i dyerve :
3
Kategoria :
Coupe
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
220,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2004
Ekstra :
ABS, Alarm, Rrota Aliazhi, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Radio, Airbags, Rregullues Klime, Dritare Ngjyrosura
ID e produktit :
19952
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes veturen Alfa Romeo 147 e vitit 2004. Eshte e regjistruar ne RKS deri ne prill 2014. Ka te kryer me rregull te gjitha serviset dhe posedon liber servisi. Vetura eshte pak me e ulet (fabrikisht) dhe ka motorr 1.9 JTD 16v dhe ka 140 ps. Ne krahasim me veturat tjera te te njejtit model ka disa dallime si ne motorr ashtu edhe ne karoseri (eshte me sportive). Hargjimet i ka shume te vogla. Eshte shume e ruajtur si brenda ashtu edhe jashte. Te gjitha pjeset mekanike qe jane nderruar, jane te reja dhe origjinale.

Posedon:
** KLIMATRONIK 2 ZONALE
**BORD COMPUTER
**6 SHPEJTSI
**FELLNE 17" coll (origjinale te fabrikes)
**TIMONI SERVO
**SISTEMIN ASR DHE ABS
**GJAMAT DHE PASQYRET ME RRYME
**TEMPOMAT
**RADIO CD
**DRITA MJEGULLE
**MBESHTETSE DORE
**CELSI ME CENTRALL
Informata rreth publikuesit
Shkumbin
Prizren
044670118
Prizren [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »