SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Tauran TDI 2.0 170 ps 2011 full extra
Çmimi :
€11,900.00
Kategoria :
Postuar :
20 Gusht '18
Lloji :
VW TOURAN
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
217,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2011
ID e produktit :
199522
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Tauran TDI 2.0 170 ps 2011 full extra

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Visar
Ferizaj
049508066
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »