SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Caddy 1.6 TDI
Çmimi :
€7,300.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 09:34
Lloji :
Volkswagen/VW Caddy
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
168,000
Motori (kubik) :
1600.00
Viti :
2012
ID e produktit :
199535
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes caddy 1.6 tdi
Vetura osht ne gjendje perfekte
Osht ardhur nga gjermanija
Rexhistrimi i par ne rks
Per me shum info na kontaktoni
049-390-715. 044-127-037.Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Andi
Prishtinë
049-390-715
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »