SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Mercedes Benz E 320 Avantgarde
Çmimi :
€4,950.00
Kategoria :
Postuar :
19 Shtator '18
Lloji :
Mercedes E 320
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
237,000
Motori (kubik) :
3200.00
Viti :
2004
ID e produktit :
199536
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Mercedes Benz E 320 Avantgarde me dokumente dhe targa gjermane. Vetura ka gjendje te rregullte dhe eshte mjaft e ruajtur.
Per me shume info kontaktoni: +49 157 50687098 (ka edhe viber) apo dhe ne 044 16 96 96.
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »