SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Audi Q7 3.0 TDI Quattro
Çmimi :
€15,300.00
Kategoria :
Postuar :
20 Gusht '18
Lloji :
Audi Q7
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
225,000
Motori (kubik) :
3.00
Viti :
2008
ID e produktit :
199549
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Audi q7 3.0 TDI automatik ., Posedon Airbag, Abs,Klim, karrika me likur dhe nxemje , full opsione ,fellne alu , 240 hp ,quattro,senzora (para mbrapa),tiptronic, audio cd, 2008 ,tempomat (+-), siq e shifni ne foto i rujtem si mrena ashtu edhe jasht serviset e kryera me rregull . I ardhur nga Austria ., Per me shum info kontaktoni ne nr tel.

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Lindor
Prizren
044 382 441
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »