SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Golf 6 2.0 full
Çmimi :
€8,400.00
Kategoria :
Postuar :
23 Gusht '18
Lloji :
GOLF VII
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
312,000
Motori (kubik) :
2000.00
Viti :
2009
ID e produktit :
199589
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Golf 6 i ardhun nga zvicra 1 vit i vozitur Posedon Viti i prodhimit 2009 * AUTOMATIK DSG * Karrika te Fella * BordKompjuter * Senzora Para dhe Mrapa * ABS * Airbag * Dritare Elektrike para dhe mbrapa * ESP * Hallogenka * Auto Hold System * Pasqyret me nxemje •aux * Senzora Shiu * Senzori i Lodhjes * Ngjyra e Zeze metalike * Mekanizem per Larjen e Dritave te Para * Radio Navigacion me Touchscreen monitor * Ulëset e para edhe mbrapa ricardo * Ulësja e vozitësit dhe pasagjrrit me rregullim të lartësisë * ESP përfshirë ABS,EDL dhe ASR * Disqe para dhe mbrapa, disqet e para me ftohje të brendshme * Mbrojtje kundër vjedhjes “Imobilizer” * Airbag anësorë në ulëset e para * Airbag sistemi i kokës për pasagjerët e parë dhe të pasëm * Paralajmërim me zë dhe me dritë për mos vënien e rripave të sigurisë * ISOFIX – Përgaditje për fiksimin e ulëses për fëmijë * Mbyllje qendrore me teledirigjim * Dritat kryesore Halogene * Dritë për mjegull mbrapa * Treguesit anësorë ngjyrë të bardhë * Timon servo progresiv elektro-mekanik * Xhamat para elektrik * Bordkompjuter * Pasqyret e jashtme elektrike dhe me ngrohje * Pasqyre nën mbrojtëset e diellit * Mbrojtësit në ngjyrë të automjetit * Xhamat e gjelbër termoizolues ndrrim nuk baj

Postuar nëpërmjet celularit.
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »