SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Golf IV
Çmimi :
€4,200.00
Kategoria :
Postuar :
23 Gusht '18
Lloji :
Volkswagen
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
190
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2003
ID e produktit :
199601
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Golf IV

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Xhevdet
Prizren
049/930/550
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »