SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
CRAFTER VW 2.5 TDI - 2007
Çmimi :
€7,000.00
Kategoria :
Postuar :
24 Gusht '18
Ngjyra :
Bardhë
Nr. i dyerve :
4
Kategoria :
Furgon
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
248,862
Motori (kubik) :
2.50
Viti :
2007
Ekstra :
ABS, Alarm, Immobiliser, Rrota Aliazhi, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Radio, Xham Dielli, Airbags, Rregullues Klime, Sensor Parkingu
ID e produktit :
199612
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
SHITET:
CRAFTER VW
MOTORI: 2.5 TDI
KARBURANTI: DIZEL
MARSHI : MANUAL 6 SHPEJTESI
KM: 248862 ME LIBER SERVISI
KLIMATRONIK
SENZORA PARKINGU PARA DHE MBRAPA
DRITRA ANESORE SINJALIZUESE
TE GJITHA SERVISET E KRYERA
RKS
BEJME NDERRIM ME CADDY !

PJESA E MBULUAR NE FOTO JANE FOLJE QE REKLAMOJNE KOMPANINE!
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »