SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
OPEL ASTRA 1.7CDTI SAPOARDHUR NGA GJERMANIA
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
20 Shtator
Lloji :
Opel Astra
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Motori (kubik) :
1.70
Viti :
2008
ID e produktit :
199615
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes Opel Astra 1.7CDTI ( Diesel) Viti 2008 i Posaardhur nga Gjermania ne gjendje shum te mir , posedon : Klima Funksionale ,Bordkompjuter Multifunksional , Komanda ne Timon , Senzor Shiu , Senzor Pasqyre , ESP , ABS , Airbag , Xhamat Color Fabrikisht ,Tempomat , Pasqyret , Dritaret Elektronike dhe me Nxemje , Hapje nga lart me dirigjues , Fellne me Goma Te Reja , Alarm ,Kilometrat e Garantuara Komplet me Liber Servisi . Vetura eshte ne gjendje shum te mir Perfekte nuk ka nevoj asnje investim . Pa Dogan .
TEL 044-460-365
Informata rreth publikuesit
Agnesi
Podujevë
045214470
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »