SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Vectra B 2001
Çmimi :
€2,800.00
Kategoria :
Postuar :
23 Gusht '18
Lloji :
Opel Vectra
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Karavan
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
25,000
Motori (kubik) :
2.20
Viti :
2001
Ekstra :
ABS, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Radio, Airbags
ID e produktit :
199622
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes automjetin Vectra B 2.2 VP 2001, automjeti ne gjendje shumë te mirë teknike.
Posedon:
- AC (tronic)
-Dyer me centrallë
-Dritaret me hapje dhe mbyllje elektonike
-Tempomat
-Goma te veres + te dimrit (8 copë)
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »