SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Audi A6 3.0
Çmimi :
€23,900.00
Kategoria :
Postuar :
7 Shtator
Lloji :
Audi
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
140,000
Motori (kubik) :
3.00
Viti :
2012
ID e produktit :
199649
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet vetura Audi a6 3.0 quattro 245 Ps
Vetura asht ne gjendje shum te mir .
I ka 140000 km me garancion
Per me shum info ne numrin 044556997 Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Besim
Ferizaj
044556997
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »