SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Golf 6 2.0 TDI
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
23 Gusht '18
Lloji :
VW
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
187,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2010
ID e produktit :
199665
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes golf 6 2.0 tdi 2010 187000 mi km me liber servsi me servis te kryer rrypin rebrastni te ndrruar vaj filtera gurtne treja goma treja.Klim abs centrall kartika me nxemje sensora etj vetura eshte ne gjendje shum te mirViber : +383 44 588 763

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Bekim
Prishtinë
044588763
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »