SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
audi a4 2.0
Çmimi :
€9,800.00
Kategoria :
Postuar :
23 Gusht '18
Lloji :
Audi A4
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
199,900
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2009
ID e produktit :
199670
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
shes audi a4 2.0 ngjedje prefekte

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
hysni
Prishtinë
049552224
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »