SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet BMW 120d 2006
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
23 Gusht '18
Lloji :
BMW 120
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
260,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2006
ID e produktit :
199715
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Bmw 120d 2006 211psPostuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Flakim
Lipjan
049559033
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »