SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Suzuki Vitara
Çmimi :
€2,400.00
Kategoria :
Postuar :
23 Gusht '18
Lloji :
Suzuki Vitara
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
150
Motori (kubik) :
1.60
Viti :
1990
ID e produktit :
199717
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
suzuki 1.6 ngjendje tmir shum kabriolet 8 muj regjistrim049449773VIBER+38349449773

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Erdo A.
Pejë
045304696 ose 049468569
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »