SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
AUDI Q7
Çmimi :
€21,000.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 23:16
Lloji :
Audi Q7
Ngjyra :
Zezë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
4X4
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
230,000
Motori (kubik) :
3.00
Viti :
2010
Ekstra :
ABS, Alarm, Immobiliser, Rrota Aliazhi, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Hidraulik, Radio, Navigacion Satelitor, Xham Dielli, Airbags, Child Locks, Rregullues Klime, Cruise Control, DVD Player, Shufra Kulmi, Karrige Elektrike, Sensor Parkingu, Spoiler, Gjurmues, Dritare Ngjyrosura
ID e produktit :
199718
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
- AUDI Q7 - 3 x S line
- MOTORI 3.0 TDI - QUATTRO - 290 PS
- AUTOMATIK TIPTRONIK + SPORT
- VITI I PRODHIMIT 2010
- ULSET SLINE
- ULSET ME NXEMJE DHE ME PULLA
- PULLA NE VOLLAN
- GOMA TE REJA
- SISTEMIN E ULJES DHE NGRITJES
-DRITA XENON - BI XENON
- LED DRITA PERPARA DHE PERMAS
- KAMER PER PARKIM
- PASQYRE ELEKTRONIKE ME NXEMJE
- DRITAT AUTOMATIK
- DRITA TE MJEGULLES
- XHAMAT ELEKTRONIKE
- KLIMATRONIC 2 ZONAL PERPARA DHE PERMAS
- FULL PANORAM ME HAPJE DHE PERDE
- PERDE NE DYER
- ALARM
- KOMPLET SERVISIN E KRYER
- REGJISTRIM 11 MUAJ
- KA DHE SHUM PAISJE TJERA

- TEL 049764264
- VIBER +38349764264opel astra corsa vectra zafira meriva vectra opel insignia golf 4 5 6 7 audi passat touran touareg mercedes cdi bmw fiat ford renault citroen peugeot lupo 120 320 520 530 mercedes c200 c220 e200 e220 seat ibiza leon toledo Q7 Q5 Q3 A1 A2 A3 A4 A5 A6 A7 A8
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »