SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet vetura Renault Megana 2003
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
23 Gusht '18
Lloji :
Renault
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
250,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2003
ID e produktit :
199749
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet vetura e tipit Renault Megana viti i prodhimit 2003 vetura esht ne gjendje te rregullt 1.9 DciPostuar nëpërmjet celularit. 045-301-501
Informata rreth publikuesit
Aid
Vushtrri
045301501
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »