SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
ALFA ROMEO GT 2000CC JTS
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
30 Mars '16
Lloji :
Alfa Romeo GT
Ngjyra :
Kuqe
Nr. i dyerve :
3
Kategoria :
Coupe
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
171,000
Motori (kubik) :
2000.00
Viti :
2005
Ekstra :
ABS, Rrota Aliazhi, CD Player, Mbyllje Qendrore, Xhama Elektrikë, Radio, Airbags, Rregullues Klime, Cruise Control
ID e produktit :
19981
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
ALFA GT NE GJENDJE TE PERKRYER
I serisuar dhe investuar ne max. Dy pale fellne te aluminit 17' oz dhe 16' origjinale te alfa romeos.
Informata rreth publikuesit
Bena
Prishtinë
049506005
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »