SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet kombi
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
31 Gusht '18
Lloji :
Opel
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
130,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2002
ID e produktit :
199835
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shiten kombi,traktori tomavinkoviq,430 shtylla betoni te punume ekstra per mjedra me tri fije armature,pompa e ujit disel 60000 litra ne ore dhe komplet sistemi i ujitjes

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Bashkim
Kastriot
41768195949
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »