SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
audi b4,1.9 td
Çmimi :
€1,600.00
Kategoria :
Postuar :
25 Gusht '18
Lloji :
Audi 80
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
350,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
1992
Ekstra :
ABS
ID e produktit :
199851
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
goma te reja te veres,plus goma te dimirit,bateria e sapo ndrruar me garancionPostuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
liridon
Prishtinë
044675707
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »