SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Renanult Megane 1..5 naft dci manual 2004
Çmimi :
€2,500.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 00:37
Lloji :
Renault Megane
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
197,000
Motori (kubik) :
1.50
Viti :
2004
ID e produktit :
199885
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet makina super ekinomike
Eshte e sapo targuar me.letra te rregullta per nje vite
e paster si makin
me te gjitha sherbimet e bera.me liber servisi
info..0692458835Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
xhevi
Prishtinë
0694137022
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »