SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Audi A5
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
28 Gusht '18
Lloji :
Audi
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
240,000
Motori (kubik) :
3.00
Viti :
2013
ID e produktit :
199888
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
shitet Audi A5 3.0 TDI 2013 ne gjendje te rregullt

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Ilir
Kastriot
044 663 975
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »