SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet golf 6 2.0 tdi
Çmimi :
€9,800.00
Kategoria :
Postuar :
28 Gusht '18
Lloji :
GOLF
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
180,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2009
ID e produktit :
199925
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet golf 6 2.0 disel Marshi: manuelViti; 2009180000km Me dogan044188855

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
ardit
044188855
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »