SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
VW Golf VI 2.0 TDI High Line Automatik
Çmimi :
€10,500.00
Kategoria :
Postuar :
13 Shtator '18
Lloji :
Volkswagen/VW Golf
Ngjyra :
Zezë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
250
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2009
Ekstra :
ABS, Alarm, Immobiliser, Rrota Aliazhi, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Hidraulik, Radio, Navigacion Satelitor, Xham Dielli, Airbags, Child Locks, Rregullues Klime, Cruise Control, DVD Player, Shufra Kulmi, Karrige Elektrike, Sensor Parkingu, Spoiler, Gjurmues, Dritare Ngjyrosura
ID e produktit :
199927
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
VW Golf VI 2.0 TDI High Line Automatik ne gjendje shume te mire i sapoardhur nga Zvicra me Dogane dhe homologim te paguar. Viti i prodhimit 31.07.2009
- Klimatronik Dyzonal
- Timon Multifunksional
- Shepjtesi ne timon
- Bordkompjuter
- Navigacion Sistem
- Tempomat
- Senzor Parkingu (para-mbrapa)
- CD/Radio/AUX Player
- 6 Disc CD changer
- Senzor Shiu
- Karriga me nxemje
- Liber Servisi
- Km te garantuara
- 2 Qelesa
- Xhama kolor me rryme 4/4
- Air Bag
etj
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »