SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Audi Q7-3.0 TDI
Çmimi :
€30,000.00
Kategoria :
Postuar :
28 Gusht '18
Lloji :
Audi Q7
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
100,000
Motori (kubik) :
3.00
Viti :
2013
ID e produktit :
199934
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Vetura eshte ne gjendje Perfekte.Vetura Importohet nga Amerika ne rast Marreveshje

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Genc
049851926
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »