SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
AUDI A6 50 TDI QUATTRO 3*S-LINE BLACK SELECTION NEW MODEL 2018
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Dje 11:57
Lloji :
Audi A6
Ngjyra :
Zezë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
1
Motori (kubik) :
3.00
Viti :
2018
ID e produktit :
199940
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
AUDI A6 50 TDI QUATTRO 3*S-LINE BLACK SELECTION NEW MODEL 2018
Informata rreth publikuesit
AutoTrimi shpk
Prishtinë
+38649400503
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »