SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
VW GOLF VI 2.0 TDI DSG HIGHLINE 2011
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Dje 11:57
Lloji :
Volkswagen Golf
Ngjyra :
Zezë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
196,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2011
ID e produktit :
199951
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ngjyra e zeze metalike , 5 dyer , 5 ulse , nderrueisn AUTOMATIK
Opsione : klimatronik tre zonale , timonin sport , komandat ne timon ,shpejtesit n timon F1 , ulset allkatare , ulset sport ,
ulset elektrike dhe memory , navigacion GPS TV HD , tempomat ,bordkompjuter radio CD USB, senzora te parkingut para dhe mbrapa ,vet parki (PARK ASSIST)abs , esp , airbag , fellne , dritaret elektrike , etj .
Tel:+383 49 400 503 , +383 44 535 442
Informata rreth publikuesit
AutoTrimi shpk
Prishtinë
+38649400503
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »