SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Toyota
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
28 Gusht '18
Lloji :
Toyota 4-Runner
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
200,000
Motori (kubik) :
3.00
Viti :
2000
ID e produktit :
199952
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Toyota 4-runner ne gjendje perfekte , 10 muaj regjistrim, servise te kryer , goma dhe fellne te reja , 200 mi km me garancion per gjithqka !+38649127754 + Viber & Whatssapp

Postuar nëpërmjet celularit.
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »