SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
VW PASSAT 2.0 TDI 4 MOTION HIGHLINE 2015 140 KW/ 190 PS
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
20 Shkurt '19
Lloji :
Volkswagen Passat
Ngjyra :
Ari
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
150,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2015
ID e produktit :
199964
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ngjyra e arte metalike , 5 dyer , 5 ulse , nderrueisn AUTOMATIK
Opsione : klimatronik tre zonale , timonin sport , komandat ne timon ,shpejtesit n timon F1 , ulset lekur , ulset sport ,
ulset elektrike dhe memory ,ulset me masazh,, navigacion GPS TV HD , tempomat ,dritat BI XENON INTELLIGENT LIGHT system , dritat LED para e mbrapa ,
bordkompjuter radio CD USB,me dhez pa qels (KEYLESS-GO) , kamer ,zerimin Bose audio , senzora te parkingut para dhe mbrapa ,vet parki (PARK ASSIST)abs , esp , airbag , fellne , dritaret elektrike , etj .
Tel:+383 49 400 503 , +383 44 535 442
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »