SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Mercedes C 220 cdi
Çmimi :
€6,500.00
Kategoria :
Postuar :
28 Gusht '18
Lloji :
Mercedes-Benz
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
263,000
Motori (kubik) :
2.20
Viti :
2004
ID e produktit :
199965
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Vetura eshte ne gjendje te rregullt, full opsione, e pajisur me goma te veres dhe te dimrit.
Navigacion
Klimatronik,
Senzor parkimi, para dhe mbrapa.
Senzor shiu
Karrigat me nxemje
Kilometrat i ka origjinale me liber te servisit.
Komplet servisi i eshte bere kete muaj.
Vetura nuk eshte aksidentuar kurre dhe nuk eshte pire duhan brenda ne te.
Regjistrim ka deri me 10 gusht 2019
Regjistrimi i pare ne Kosove ne gusht 2016.
Postuar nëpërmjet celularit.
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »