SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
VOLKSWAGEN GOLF VI 2.0 TDI GTD 125Kw/170Ps 2011
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Dje 11:57
ID e produktit :
199977
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
OPSIONE :klimatronik dy zonale , timonin sport , komandat ne timon ,shpejtesit ne timon F1 , ulset allkatare , ulset elektrike dhe memory ,ulset me ngrohje, ulset sport ,
navigacion GPS TV HD DVD , dritat BI XENON INTELLIGENT LIGHT system ,dritat LED para dhe mbrapa ,zerimin dynaudio , senzora te parkingut para dhe mbrapa , me dhez pa qels (KEYLESS-GO),vet parkim(PARK ASSIT) ,touchpad , tempomat , bordkompjuter , ambinet light , abs , esp , airbag ,fellne , etj . FULL OPSION
www.autotrimishpk.com 
Tel: +383 44 535 442 , +383 49 400 503
Informata rreth publikuesit
AutoTrimi shpk
Prishtinë
+38649400503
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »