SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
AUDI A6 3.0 TDI QUATTRO 2*S-LINE MATRIX 200Kw/272Ps
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
20 Shtator
Lloji :
Audi A6
Ngjyra :
Bardhë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
109,000
Motori (kubik) :
3.00
Viti :
2015
ID e produktit :
199983
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
OPSIONE :klimatronik kater zonale , timonin sport, komandat ne tion ,shpejtesit ne timon F1 , ulset gjysem lekur , ulset elektrike dhe memory ,ulset me ngrohje, ulset sport ,navigacion GPS TV HD , dritat BI XENON INTELLIGENT LIGHT system ,dritat LED para dhe mbrapa senzora te parkingut para dhe mbrapa , me dhez pa qels (KEYLESS-GO),vet parkim(PARK ASSIT) ,touchpad , tempomat , bordkompjuter , ambinet light , abs , esp , airbag ,fellne , etj . FULL OPSION
www.autotrimishpk.com 
Tel: +373 44 535 442 , +386 49 400 503
Informata rreth publikuesit
AutoTrimi shpk
Prishtinë
+38649400503
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »