SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Opel Astra GTC
Kategoria :
Postuar :
2 Shtator '18
ID e produktit :
200020
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Opel Astra GTC 1.9 Dizel 150 Ps Vetura eshte e paisur me : Klima tronik Dritaret me rryme Radi cd Komanda ne timon Tempomat Retrovizoret me rryme Airbag Abs Mbyllje qendrore me pult Bord kompjuuter Fellne te kromuara 17 coll Rrypin e ndrruar para 20000 km Vetura tani ka 200000 km te kaluara

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Faton
Prishtinë
044600953
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »