SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
VOLKSWAGEN GOLF VII 1.6 TDI 81Kw/110Ps 2014
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
24 Shtator
Lloji :
Volkswagen/VW Golf
Ngjyra :
Zezë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
156,000
Motori (kubik) :
1.60
Viti :
2014
ID e produktit :
200022
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
OPSIONE :klimatronik dy zonale , timonin sport , komandat ne timon ,shpejtesit ne timon F1 , ulset elektrike dhe memory ,ulset me ngrohje, ulset sport , navigacion GPS TV HD DVD ,mbajtesin e diatances DISTRONIK , vet vozitje (AUTO PILOT) ,senzora te parkingut para dhe mbrapa ,vet parkim(PARK ASSIT) ,touchpad , tempomat , bordkompjuter , ambinet light , LANE ASSIST ,senzorat , abs , esp , airbag ,fellne , etj . FULL OPSION
www.autotrimishpk.com 
Tel: +383 44 535 442 , +383 49 400 503
Informata rreth publikuesit
AutoTrimi shpk
Prishtinë
+38649400503
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »