SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
OPEL INSIGNIA 2010 CDTI 2.0 AUTO
Çmimi :
€10,500.00
Kategoria :
Postuar :
28 Gusht '18
Lloji :
Opel INSIGNIA
Ngjyra :
Kaltër
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Karavan
Marshi :
Tiptronik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
166,000
Motori (kubik) :
2000.00
Viti :
2010
Ekstra :
Alarm, Rrota Aliazhi, CD Player, Mbyllje Qendrore, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Navigacion Satelitor, Xham Dielli, Rregullues Klime, Sensor Parkingu
ID e produktit :
200024
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes Opel Insigna 2.0 CDTI te vitit 2010 te ardhur nga Zvicra, automjeti eshte automatik ka 166mije kilometra te kaluara (te garantuara) me liber servisi, poashtu posedon edhe transmision tiptronik (automatik dhe manual), navigacion te madh, bluetooth, tempomat, instruksione me ze, klime 2 zonale, hapje automatike te bagazhit, senzore prapa, nje port AUX dhe nje tjeter per USB.

Specifika tjera rreth automjetit:

6x Airbag
Drita Xenon dhe LED automatike sipas orientimit te rrotave.
Fshiresa te xhamave me senzor te shiut.
Motorr 2.0 CDTI (131hp) me 6 shpejtesi
Bluetooth, AUX, USB, CD
Tabela RKS
Hapje dhe mbyllje automatike e bagazhit,
Terheqje me rrotat e para
Fellne R18 me goma te vitit 2018.

Nderrim vetem me vetura me te reja.

PER ME SHUME INFO kontaktoni.
Informata rreth publikuesit
Enis
Pristina
043952252
Pristina [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »