SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
audi a4
Çmimi :
€3,100.00
Kategoria :
Postuar :
25 Nëntor '18
Lloji :
Audi A4
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Benzinë Gaz
Kilometrazha :
300,000
Motori (kubik) :
1.80
Viti :
2000
ID e produktit :
200106
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes veturen audi a4 automatik 1.8 Benzin( me plin në dizne fabrikisht i punuar ne Gjermoni). Me mbyllje qendrore, me alarm, xhamat elektrik, dritat xenon, klimatronik, Viti i prodhimit 2000. Plinin e montuar dhe te paisun me dokumente per regjistrim,dhe ndezje e vetures me pilot + alarmi. per te interesuarit me Kontakto në: +37744296840

Postuar nëpërmjet celularit.
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »